Aktualności

PAIH w Irlandii – AIBS oraz spotkania z irlandzkimi instytucjami i organizacjami

Przedstawiciele londyńskiego Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) promowali Polskę jako atrakcyjny rynek dla inwestorów podczas All Ireland Business Summit w Dublinie 18 maja.

PAIH w Irlandii - AIBS oraz spotkania z irlandzkimi instytucjami i organizacjami


All Ireland Business Summit to wydarzenie gromadzące ponad 500 liderów biznesu z Irlandii i innych krajów, co czyni go doskonałą platformą do nawiązywania kontaktów biznesowych. Wydarzenie odwiedza ponad 70% wyższej kadry zarządzającej, prezesów, właścicieli i dyrektorów firm z różnych sektorów.

Zespół PAIH odbył również spotkania z irlandzkimi instytucjami i organizacjami rządowymi, aby wskazać wiele powodów, dla których irlandzcy inwestorzy powinni wybierać Polskę dla swoich inwestycji.

Miały miejsce także spotkania z Irlandzką Konfederacją Biznesu i Pracodawców - największą w Irlandii grupą lobbystyczną i przedstawicieli biznesu, Enterprise Ireland - instytucją odpowiedzialną za rozwój i wzrost irlandzkich przedsiębiorstw na rynku światowym, Dublin Chamber of Commerce - największym i najbardziej wpływowym networkingiem B2B organizacji w Dublinie, reprezentującym ponad 1300 przedsiębiorców oraz Ambasadą RP w Dublinie. Była to świetna okazja do omówienia potencjalnych możliwości związanych z handlem i inwestycjami między Irlandią a Polską.


Galeria zdjęć: