Aktualności

Obecność PAIH na Impact’22

13 maja 2022
Za nami jeden z najważniejszych kongresów biznesowych - Impact’22. Wydarzenie odbyło się w Poznaniu w dniach 11-12 maja br. W tegorocznym Kongresie eksperci, naukowcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele administracji rządowej dyskutowali o najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską i europejską gospodarką. Z ramienia Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w wydarzeniu uczestniczyli m.in. Prezes Krzysztof Drynda oraz Członek Zarządu PAIH Grzegorz Słomkowski.

Obecność PAIH na Impact’22


Poznański Impact’22 to jeden z najbardziej znaczących i prestiżowych kongresów w naszej części kontynentu. Przez dwa dni w centrum Poznania odbyły się liczne panele dyskusyjne dotyczące biznesu, technologii, nauki i polityki. Podczas dorocznego Kongresu najważniejsi goście z Polski i świata dyskutowali o tym, jak zmienia się Polska oraz świat i w jaki sposób możemy mieć na to wpływ.

Przedstawiciele PAIH wzięli udział w panelach poświęconych inwestycjom w badania i rozwój, technologiom oraz sektorowi finansowemu. Prezes Drynda otworzył dyskusje w ramach ścieżki Urban Next oraz uczestniczył w sesjach "Od zrównoważonego do inteligentnego rozwoju - jak połączyć klimat i technologię w miastach XXIw?" i "W jaki sposób globalnie konkurencyjne i wiodące na świecie branże powinny przyspieszyć inwestycje w badania i rozwój?". Wiceprezes Słomkowski brał natomiast udział w panelu "Business Services dla sektora finansowego jako istotny element Centrum Finansowego Nowej Generacji - perspektywy rozwoju".


Galeria zdjęć: