Aktualności

Targi medyczne SALMED zakończone, kolejne spotkanie za 2 lata

29 marca 2022
W dniach 23-25 marca 2022 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED. Polska Agencja Inwestycji i Handlu objęła wydarzenie patronatem honorowym.

 Targi medyczne SALMED zakończone, kolejne spotkanie za 2 lata


SALMED to najważniejsze w Polsce targi medyczne gromadzące liderów rynku. Tegoroczne wydarzenie stanowiło dla przedstawicieli świata medycyny, biznesu i nauki trzy bardzo intensywne dni. Wystawcy targów przekonywali menedżerów ochrony zdrowia do inwestycji w nowoczesny sprzęt i rozwiązania usprawniające zarządzanie. Dzięki licznym warsztatom i panelom dyskusyjnym był to także czas poszerzania horyzontów i zdobywania wiedzy na temat innowacji w medycynie oraz możliwości ich implementacji. Wydarzenie było okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami rynku medycznego.

W tym roku nowością podczas targów była Strefa Startupów. Można było tam zobaczyć m.in. domowy stetoskop czy program do samodzielnego radzenia sobie z bezsennością. Wystawcy prezentowali swoje rozwiązania na Scenie Trendów w Medycynie, która przez trzy dni stała się centrum innowacji w ochronie zdrowia.

Następna edycja targów SALMED zaplanowana jest na wiosnę 2024 roku.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Galeria zdjęć: