Aktualności

PAIH patronem i wystawcą na targach SALMED

22 lutego 2022
Polska Agencja Inwestycji i Handlu objęła patronatem Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED. W ramach współpracy, PAIH podczas wydarzenia zaprezentuje się również ze swoim stoiskiem. Spotkanie odbędzie się w dniach 23-25 marca 2022 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

SALMED 2022


SALMED to najważniejsze w Polsce targi medyczne gromadzące liderów rynku. Wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki. Podczas targów zostaną zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny.

Targi SALMED umożliwiają przedstawicielom rynku medycznego promocję firmy oraz zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów. Podczas wydarzenia odbędą się liczne prezentacje startupów medycznych i nowości rynkowych. W programie znajdą się również seminaria, specjalistyczne konferencje, warsztaty, wykłady i spotkania biznesowe.

O Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jest instytucją doradczą, działającą we współpracy z Grupą Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) pod kierownictwem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. To pierwszy punkt kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez sieć biur na całym świecie. Wzmacnia rozpoznawalność polskich marek na międzynarodowych rynkach, promuje rodzime produkty i usługi oraz rozwiązania technologiczne made in Poland. Agencja pomaga przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji za granicą. Wspiera również napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz realizację polskich inwestycji w kraju. PAIH współpracuje z sektorem publicznym i partnerami regionalnymi, oferując m.in.: szkolenia, audyt i promocję nieruchomości inwestycyjnych, współpracę przy organizacji misji biznesowych oraz wsparcie komunikacyjne przy realizacji wspólnych projektów.