Aktualności

GlobalConnectB2B (GCB2B). Platforma marketplace dla biznesu stworzona pod auspicjami Singapore Business Federation.

Już dziś zwiększ konkurencyjność swojej firmy poprzez publikację oferty na GCB2C! GCB2B jest platformą handlową oraz portalem transakcyjnym dla kupujących i sprzedających. Umożliwia łączenie kontrahentów z dowolnego miejsca na świecie i pozyskiwanie oraz realizację transakcji dotyczących produktów i usług aż z 12 sektorów przemysłu.

GCB2B Artworks

GCB2B zapewnia w jednym miejscu bezproblemową i kompletną obsługę użytkownika od momentu pozyskania kontraktu, poprzez proces sprzedaży aż do realizacji bezpiecznych płatności cyfrowych oraz dostawy.

GlobalConnectB2B (GCB2B) Marketplace to:

  • kontakty online z lokalnymi i zagranicznymi firmami z 12 różnych sektorów przemysłu, w tym usług gastronomicznych i produkcyjnych, cyfrowych / ICT, opieki zdrowotnej i biomedycznej, budownictwa, inżynierii, logistyki, produkcji (niespożywczej), usług ogólnych i innych;
  • dostęp do firm poszukujących produktów, usług, dostawców;
  • możliwość zapoznania się i promowania produktów i usług dla określonej branży i rynku;
  • partnerstwo producentów i dystrybutorów/sprzedawców z ASEAN do Europy/USA;
  • kompleksowa obsługa transakcji oraz śledzenie łańcucha dostaw zakupów dla firm;
  • dostęp do bezpiecznych usług finansowych i logistycznych.

Dołącz do grona ponad 2000 singapurskich i zagranicznych firm zarejestrowanych na platformie GCB2B i skorzystaj z okazji, aby stać się częścią globalnego cyfrowego ekosystemu biznesowego!

Kliknij, aby zarejestrować się na sesję demonstracyjną już dziś i dołącz do GCB2B Global Market.

Wyłącznie dla firm rejestrujących się za pośrednictwem PAIH, SBF zapewnia możliwość bezpłatnego korzystania z platformy do końca 2021 roku.