Wydarzenia

III Polsko Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji

 • Data:
  10 marca 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Wydarzenie online
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Departament for International Trade, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ambasada Brytyjska w Warszawie mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na III Polsko - Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji poświęcone tematowi cyfrowego zdrowia i technologiom medycznym, które odbędzie się w dniu 10 marca 2021 roku.

baner 1192x400px_szeroki_PL


Forum to:

 • szansa na wysłuchanie opinii przedstawicieli brytyjskiego i polskiego rządu oraz czołowych przedstawicieli biznesu o tym, jak cyfrowe rozwiązania w zakresie zdrowia przyczyniają się do tworzenia nowych możliwości dla biznesu w Wielkiej Brytanii oraz Polsce;
 • platforma spotkań, na której biznes będzie mógł dzielić się swoimi doświadczeniami, przedstawiać swoje poglądy i angażować się w działania związane z możliwościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą nowe technologie medyczne;
 • wyjątkowa okazja dla przedstawicieli polskiego i brytyjskiego biznesu do spotkań 1:1 z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów oraz do wysłuchania opinii ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań.


Forum skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców, ale również do osób zainteresowanych cyfrowym zdrowiem, przedstawicieli administracji publicznej, organizacji pozarządowych oraz świata akademickiego.

Rejestracja »

Rejestracja na III Polsko-Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji możliwa jest od dnia 16 lutego 2021 r. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 9 marca 2021 r. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt pod adresem: Warsaw.BTI@fco.gov.uk.

Dołącz do nas już 10 marca.


Dziękujemy za udział w Wydarzeniu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi, które znajdują się pod linkiem.