Wydarzenia

Polskie Dni w Gruzji

 • Data:
  5 grudnia 2023
 • Branża:
  Motoryzacja
  Biotechnologia i farmaceutyka
  Budowa i wykańczanie budowli
  Kosmetyki
  Meble
  Odzież i biżuteria
  Sprzęt medyczny
  Żywność
  Wielobranżowe
 • Miejsce:
  Gruzja
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w „Polskich Dniach w Gruzji 2023”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-19 grudnia 2023 roku.
Polskie Dni w Gruzji 2023_800

„Polskie Dni” są najważniejszym cyklicznym wydarzeniem promocyjnym dla polskich przedsiębiorców w Gruzji. Celem inicjatywy jest przekonanie gruzińskich konsumentów do wysokiej jakości produktów z Polski. W ramach wydarzenia, te z nich, które są już dostępne w lokalnych supermarketach, będą odpowiednio oznaczone i wyeksponowane na sklepowych półkach z logo „Polskich Dni”.

Producenci, których produkty nie znalazły się jeszcze na gruzińskim rynku będą mogli zaprezentować swoją ofertę podczas inauguracji „Polskich Dni” w Tbilisi. Na uroczystość zostaną zaproszeni najwięksi gruzińscy importerzy, dystrybutorzy oraz przedstawiciele sieci handlowych. Spotkanie będzie okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami gruzińskimi.

Spodziewamy się, że w akcji promocyjnej polskich produktów weźmie udział ponad 750 gruzińskich partnerów PAIH, w tym: sieci handlowe (branża FMCG) i apteczno-drogeryjne, sklepy budowlane, sprzedaży części samochodowych i meblowe.

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w inauguracji „Polskich Dni”, która odbędzie się 5 grudnia 2023 roku w Tbilisi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą koszty przelotów, zakwaterowania oraz wyżywienia.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 21 listopada 2023 r.

Regulamin »