Wydarzenia

Poland Luxembourg Synergies in Cybersecurity

 • Data:
  29 lutego 2024
 • Branża:
  IT/ICT
 • Miejsce:
  Luksemburg
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Luksembursko-Polską Izbą Gospodarczą, Ambasadą RP w Luksemburgu, Ambasadą Luksemburga w Polsce, Luksemburską Izbą Gospodarczą, Luxembourg House of Cybersecurity i Cyber Made in Poland zapraszają polskie przedsiębiorstwa do udziału w 5. Polsko-Luksemburskiej Konferencji Biznesowej PLLUS - Poland Luxembourg Synergies in Cybersecurity. Wydarzenie odbędzie się 29 lutego 2024 roku w Luksemburgu. Zaproszenie kierowane jest w szczególności do firm działających w sektorze cyber-bezpieczeństwa.
PLLUS - Poland Luxembourg Synergies in Cybersecurity 2024

PLLUS - Poland Luxembourg Synergies in Cybersecurity ma na celu kompleksowe zbadanie wyzwań i postępów w zakresie cyber-bezpieczeństwa, w szczególności dotyczących branży finansowej. Podczas konferencji odbędą się panele dyskusyjne z udziałem czołowych ekspertów branżowych z Polski i Luksemburga. Dla polskich przedsiębiorców wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania innowacyjnych produktów i usług.

Zgłoszenia do udziału w misji gospodarczej towarzyszącej PLLUS przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 10 stycznia 2024 r.

Regulamin »

Zapraszamy także do uczestnictwa w samej konferencji. Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Agenda konferencji dostępna jest na stronie: PPLUS Luxembourg - Poland Business Conference