Wydarzenia

Finticipate – SEE Fintech Forum 2024

 • Data:
  31 maja 2024
 • Branża:
  IT/ICT
 • Miejsce:
  Belgrad, Serbia
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  Finticipate, PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w międzynarodowym forum fintech Finticipate - SEE Fintech Forum. Wydarzenie odbędzie się 31 maja 2024 r. w Belgradzie, Serbia.

Finticipate - SEE Fintech Forum to najważniejsza platforma wymiany doświadczeń i idei w obszarze nowych technologii w finansach w regionie Europy Południowo-Wschodniej. Wśród uczestników wydarzenia znajdują się przedstawiciele organów regulacyjnych, tradycyjnych banków, neobanków, giełd kryptowalut, dostawców usług web3, startupów, platform płatniczych fintech, międzynarodowych stowarzyszeń fintech, instytucji finansowych i usług BNPL.

Dla polskich przedsiębiorców udział w Forum to możliwość zaprezentowania swojej oferty podczas rozmów B2B, nawiązania wartościowych relacji i wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży obecnymi w regionie. Będzie to też doskonała okazja do poznania bieżących lokalnych trendów i innowacji.

Uczestnictwo w Forum wraz z PAIH zapewnia możliwość:

 • uzyskania wsparcia merytorycznego przed i po Forum (informacje nt. warunków prawno-administracyjnych, pozyskiwania licencji, rozwiązań fintech obecnych i poszukiwanych na rynku),
 • otrzymania pomocy w umawianiu spotkań B2B i B2A (identyfikacja partnerów, koordynacja spotkań, tłumaczenia).

Udział w Forum jest płatny. Polskie firmy dzięki wsparciu PAIH mają zapewnioną zniżkę i mogą zarejestrować się w cenie 320 EUR + VAT. Udział w Forum możliwy jest również w formule online w cenie 130 EUR + VAT. W celu uzyskania kodu uprawniającego do zniżki należy kontaktować się z Idą Orzechowską: ida.orzechowska@paih.gov.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 21 maja 2024 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela Ida Orzechowska: ida.orzechowska@paih.gov.pl.