Wydarzenia

Stoisko PAIH na targach Alimentec 2024

 • Data:
  18 czerwca 2024
 • Branża:
  Żywność
 • Miejsce:
  Bogota, Kolumbia
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach Alimentec 2024. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-21 czerwca 2024 r. w Bogocie, Kolumbia.

Alimentec to jedno z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej w Ameryce Południowej. W poprzedniej edycji targów wzięło udział przeszło 400 firm z 30 krajów oraz niemal 30 000 odwiedzających. Wydarzenie rokrocznie przyciąga kupców z dużych sieci handlowych, hurtowników i przedstawicieli branży HORECA.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

 • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Bogocie.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 19 kwietnia 2024 r.

Regulamin »

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: tomasz.bajon@paih.gov.pl.

Rynek kolumbijski:

Kolumbia, z dynamicznie rozwijającą się gospodarką i liczbą mieszkańców przekraczającą 50 milionów, to jeden z kluczowych rynków spożywczych Ameryki Łacińskiej. Dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu (porty na Morzu Karaibskim i Pacyfiku), kraj ten stał się centrum operacyjnym dla całego regionu. Kolumbia zapewnia obecnie krótki czas dostawy i konkurencyjne koszty transportu.

Polscy producenci żywności odnieśli w ostatnich latach na rynku kolumbijskim wiele sukcesów eksportowych. Okazją do kolejnych sukcesów i osobistego kontaktu z partnerami z Kolumbii będą targi spożywcze Alimentec. Podczas wydarzenia polscy przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoje produkty w ramach stoiska promocyjnego zorganizowanego przez PAIH.