Wydarzenia

Forum Biznesowe Polska-Korea 2023

 • Data:
  09 listopada 2023
 • Branża:
  Żywność
 • Miejsce:
  Seul, Korea Południowa
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w Forum Biznesowym Polska-Korea 2023, które odbędzie się 9 listopada 2023 r. w Seulu, Republika Korei. Zaproszenie kierowane jest w szczególności do polskich firm sektora spożywczego oferujących produkty z kategorii nabiał, wyroby cukiernicze i przetwory owocowe.

Forum Biznesowe Polska-Korea 2023

Forum Biznesowe Polska-Korea 2023 to już kolejna odsłona cieszącego się dużą popularnością wydarzenia organizowanego przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Seulu, a zarazem pierwsze tego typu forum poświęcone tematyce ściśle handlowej. Wydarzenie ma na celu promocję Polski jako kraju oferującego różnorodną ofertę eksportową. Posłuży także do przybliżenia koreańskim importerom, dystrybutorom oraz przedstawicielom sieci handlowych charakterystykę polskiego rynku.

Wydarzenie podzielone będzie na dwie części. Pierwsza, seminaryjna, kierowana jest do strony koreańskiej i posłuży do prezentacji Polski oraz polskich produktów. Przedsiębiorców z Polski zapraszamy natomiast do zgłaszania się do uczestnictwa w drugiej części wydarzenia, czyli spotkaniach B2B z przedstawicielami koreańskich sieci handlowych, importerami i dystrybutorami.

Spośród przesłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie około 15 firm, dla których zostaną zaaranżowane spotkania biznesowe z potencjalnymi partnerami z Korei Południowej, zapewniona zostanie również asysta tłumacza angielsko-koreańskiego. Przed forum pracownicy Zagranicznego Biura Handlowego w Seulu przeprowadzą dla zakwalifikowanych firm również szkolenie przygotowawcze na temat rynku oraz przekażą przedsiębiorcom materiały dotyczące umowy o wolnym handlu, etykietowania produktów, etykiety biznesowej i różnic kulturowych pomiędzy oboma krajami.

Udział w wydarzeniu wraz z PAIH zapewnia możliwość:

 • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
 • wykorzystania przestrzeni przydzelonego stanowiska do spotkań z kontrahentami,
 • łatwiejszego dotarcia do przedstawicieli największych koreańskich sieci, importerów i dystrybutorów,
 • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Seulu.

Koszty podróży, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia oraz wszelkie inne pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 25 sierpnia 2023 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: seul@paih.gov.pl.

Najbliższe wydarzenia

04 grudnia - 07 grudnia
Dubaj, ZEA
05 grudnia - 19 grudnia
Gruzja
07 grudnia - 08 grudnia
Kiszyniów, Mołdawia