Wydarzenia

Stoisko PAIH na targach Salón Look 2023 w Madrycie

 • Data:
  04 listopada 2023
 • Branża:
  Kosmetyki
 • Miejsce:
  Madryt, Hiszpania
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z branży beauty do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na targach Salón LOOK 2023 w dniach 4-6 listopada 2023 r. w Madrycie.

Salón Look 2023

Coroczne targi Salón LOOK odbywają się od 25 lat i są skierowane do profesjonalistów oraz zainteresowanych odbiorców branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w branży, produkty, innowacyjne rozwiązania. Na wydarzeniu znajdują się między innymi wydzielone strefy fryzjerska i barberska, paznokci i make-up oraz medycyny estetycznej, w których można będzie poznać nowinki z branży i uczestniczyć w pokazach.

W ramach obecności na targach Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z sektora beauty do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego. Udział w wydarzeniu będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania nowych relacji biznesowych na rynku hiszpańskim.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

 • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane współtworzeniem Polskiego Stoiska Narodowego PAIH na targach Salón LOOK 2023 zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 22 września 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Wojciech Łopatkiewicz: wojciech.lopatkiewicz@paih.gov.pl.

Najbliższe wydarzenia

30 listopada - 03 grudnia
Zagrzeb, Chorwacja
30 listopada - 01 grudnia
Helsinki, Finlandia
04 grudnia - 07 grudnia
Dubaj, ZEA