Wydarzenia

Stoisko PAIH na targach GITEX 2023 w Dubaju

 • Data:
  16 października 2023
 • Branża:
  Motoryzacja
  IT/ICT
  Maszyny i urządzenia
  Zielone technologie
  Wielobranżowe
  Inne
 • Miejsce:
  Dubaj, ZEA
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców z sektora technologicznego do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH podczas 43. edycji targów Gitex Global w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w dniach 16-20 października 2023 r.

Gitex Global 2023

Gulf Information Technology Exhibition (GITEX) to największe na świecie targi technologiczne. Poprzednia 42. edycja okazała się rekordową i zgromadziła ponad 5000 firm oraz ponad 100 000 uczestników ze 170 krajów, zajmując 185 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej.

Region Bliskiego Wschodu jest miejscem szybkiego postępu technologicznego, licznych inwestycji i partnerstw związanych z technologią. Targi GITEX stanowią bramę do wejścia na lukratywny rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz rynki innych państw Bliskiego Wschodu. Wydarzeniu towarzyszą liczne konferencje, dyskusje panelowe i warsztaty z udziałem uznanych prelegentów i ekspertów branżowych. Udział w targach umożliwi polskim firmom uzyskanie wglądu w najnowsze trendy, pojawiające się technologie i dynamikę rynku, zwiększając ich przewagę konkurencyjną.

Miejsce: Dubai World Trade Centre

Data: 16-20 października 2023 r.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

 • zaprezentowania swoich produktów i rozwiązań,
 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Dubaju.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane współtworzeniem Polskiego Stoiska Narodowego PAIH na GITEX 2023 zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 16 września 2023 r.

Liczba miejsc ograniczona.

Najbliższe wydarzenia

29 listopada - 01 grudnia
Toronto, Kanada
30 listopada - 03 grudnia
Zagrzeb, Chorwacja
30 listopada - 01 grudnia
Helsinki, Finlandia