Wydarzenia

Polsko-Senegalskie Forum Gospodarcze

 • Data:
  11 lipca 2023
 • Branża:
 • Miejsce:
  Warszawa
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Polsko-Senegalskim Forum Gospodarczym. Wydarzenie odbędzie się 11 lipca 2023 roku w Warszawie.

Polsko-Senegalskie Forum Gospodarcze

Forum ma na celu zacieśnienie współpracy gospodarczej między krajami oraz zaprezentowanie polskim firmom możliwości współpracy z Senegalem w zakresie inwestycji i wymiany handlowej. W wydarzeniu uczestniczyć będzie 29 senegalskich firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy w branżach: spożywczej i przetwórstwa spożywczego, rolniczej, technologicznej, kosmetycznej, importu i dystrybucji mebli biurowych, transportu i logistyki, mody, wyposażenia restauracji i górniczej. Delegacji senegalskiej będzie przewodniczył Dyrektor ds. Partnerstwa, Promocji Gospodarczej i Kulturalnej MSZ Senegalu Babacara Ba.

W ramach Forum odbędą się liczne prezentacje, spotkania B2B oraz koncert senegalskiej muzyki i pokaz mody.

Partnerami i współorganizatorami wydarzenia są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Senegalczyków Za Granicą Republiki Senegalu, Ambasada Senegalu w RP, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Global Trading Innovation (GTI), Global Trading Events (GTE).

Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane rozpoczęciem ekspansji zagranicznej do Republiki Segenalu, znalezieniem senegalskich partnerów biznesowych oraz inwestycjami w regionie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Leszkiem Biały: leszek.bialy@paih.gov.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 10 lipca 2023 r.

Lista uczestników forum ze strony senegalskiej jest dostępna tutaj »

Szczegółowa agenda dostępna wkrótce.

Najbliższe wydarzenia

04 grudnia - 07 grudnia
Dubaj, ZEA
05 grudnia - 19 grudnia
Gruzja
07 grudnia - 08 grudnia
Kiszyniów, Mołdawia