Webinaria

ABC Eksportu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

 • Data:
  21 czerwca 2023
 • Godzina:
  10:00
 • Czas trwania:
 • Branża:
  Wielobranżowe
 • Miejsce:
  wydarzenie hybrydowe

 

data Data:
21 czerwca 2023
  miejsce Godzina:
10:00
miejsce Czas trwania:
3 godziny
  branża  Branża:
Wielobranżowe
udział PAIH Rejestracja:
Formularz rejestracyjny
  udział PAIH Miejsce:
Platforma Zoom / Centrum Informacyjne PAIH, ul. Bagatela 12, Warszawa


Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczącego podstaw eksportu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2023 r. w formule hybrydowej, w godzinach 10:00-13:00, w Centrum Informacyjnym PAIH przy ul. Bagatela 12 w Warszawie.

Podczas spotkania przedstawimy:

 • potencjał rynku ZEA i możliwości eksportowych,
 • jak bezproblemowo poruszać się po procedurach celnych i przepisach,
 • wskazówki dotyczące tworzenia silnych relacji biznesowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich,
 • case study od doświadczonych polskich eksporterów.


Szkolenie poprowadzą:

 • Patrycja Lisikiewicz, Business Development Manager, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Dubaju,
 • Klaudia Lach, dyplomata zawodowy z blisko 25-letnim doświadczeniem pracy w MSZ RP, I Radca, b. Chargé d'affaires a.i RP i Kierownik Wydziału Polityczno-Ekonomiczno-Konsularnego w Ambasadzie RP w Abu Zabi.


Gość specjalny:

 • Dorota Kasprzak-Sabik, Dyrektor Kreatywna, Projektantka, Właścicielka marki Dorota Goldpoint.


Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) są ośrodkiem handlu międzynarodowego, oferującym firmom niezrównane możliwości poszerzania horyzontów i osiągania niezwykłego wzrostu. Dzięki strategicznemu położeniu, najwyższej klasy infrastrukturze i pro-biznesowemu środowisku, ZEA stały się międzynarodową potęgą handlową, przyciągającą przedsiębiorców i inwestorów z całego świata.

Seminarium skierowane jest zarówno do uznanych eksporterów poszukujących dalszego rozwoju, jak i dla osób dopiero planujących międzynarodową ekspansję.

Dołącz do nas i przekonaj się, że świat jest Twoim rynkiem, a Zjednoczone Emiraty Arabskie to Twoja brama do globalnego sukcesu!

Liczba miejsc jest ograniczona. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Zapraszamy do udziału.

Nasi eksperci

Patrycja Lisikiewicz

Patrycja Lisikiewicz

Biuro PAIH w Dubaju

Business Development Manager w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Dubaju.

Licencjat w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem uzyskany na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada ponad 10-letnie doświadczenia w zarządzaniu projektami i wydarzeniami w pięciu krajach. W ciągu sześciu lat pracy w Dubaju zdobyła doświadczenie w zarządzaniu relacjami z interesariuszami wysokiego szczebla, współpracując z wysokimi urzędnikami państwowymi, dyrektorami generalnymi i szefami firm przy organizacji wysokiej rangi wydarzeń.

Pracowała i dostarczała raporty z badań rynkowych dla wielu organów rządowych ZEA, m.in. dla Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Dubai Tourism, Dubai Chamber, DP World, Dubai Economic Development, Dubai Healthcare Authority, Dubai FDI, Dubai Free Zones Authorities, Mubadala, Masdar. Z powodzeniem przeprowadziła przegląd 12 ustaw i rozporządzeń dla Federalnego Centrum Konkurencyjności i Statystyki oraz współtworzyła raport podsumowujący z rekomendacjami, za co otrzymała „Certificate of Appreciation”.

Prywatnie pasjonatka podróży i tańca towarzyskiego.