Wydarzenia

Forum Gospodarcze Polska-Kazachstan

 • Data:
  15 czerwca 2023
 • Branża:
 • Miejsce:
  Warszawa
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Kompania Narodowa Kazakh Invest wraz z Partnerami zapraszają polskie firmy do udziału w Forum Gospodarczym Polska-Kazachstan, które odbędzie się 15 czerwca 2023 r. w Warszawie. Wydarzenie będzie platformą dyskusji pomiędzy przedstawicielami polskich i kazachstańskich firm oraz instytucji publicznych obu państw.

Forum Gospodarcze Polska-Kazachstan


W Forum Gospodarczym Polska-Kazachstan udział wezmą przedstawiciele polskiego i kazachstańskiego biznesu oraz instytucji państwowych wspierających sektor prywatny.

Celem Forum jest przekazanie informacji i wskazówek niezbędnych przy planowaniu ekspansji na rynek kazachstański oraz umożliwienie bezpośrednich spotkań z tamtejszymi firmami i instytucjami wsparcia biznesu.

Agenda wydarzenia obejmuje sesje panelowe, podczas których omówione zostaną następujące tematy: perspektywa współpracy w zakresie inwestycji i handlu pomiędzy Polską a Kazachstanem, sektor przemysłowy, a także transport i logistyka. W ramach Forum zostaną zorganizowane spotkania B2B, które pozwolą na wzmocnienie polsko-kazachstańskich relacji. To okazja do bezpośrednich rozmów z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów; podzielenia się doświadczeniami, ale też przedstawienia konkretnych propozycji biznesowej współpracy w zakresie handlu i inwestycji. Uczestnicy będą mogli wysłuchać także opinii ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań we współpracy dwustronnej.

Forum Gospodarcze Polska-Kazachstan prowadzone będzie w j. polskim i rosyjskim.

Lista uczestników ze strony kazachstańskiej jest dostępna tutaj »

Program wydarzenia dostępny jest tutaj »

Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny będą przyjmowane do 13 czerwca br.