Wydarzenia

InnoVEX 2023 – już dziś wypromuj swój startup w Azji!

 • Data:
  30 maja 2023
 • Branża:
 • Miejsce:
  Tajpej
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza do współtworzenia Polskiego Pawilonu na targach InnoVEX. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 maja - 2 czerwca 2023 r. w Tajpej. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tajpej zachęca do promocji polskich startupów oraz współtworzenie Polskiego Pawilonu podczas targów. Obecność na stoisku sprawia okazję do promocji swoich rozwiązań oraz przyciągnięcia potencjalnych inwestorów.

InnoVEX 2023


InnoVEX jest częścią COMPUTEX TAIPEI, jednych z najważniejszych światowych targów branży ICT i IoT. Wydarzenie kierowane jest do globalnych startupów i ma umożliwić nawiązanie kontaktów z  potencjalnymi inwestorami i partnerami produkcyjnymi. W 2019 r., podczas czwartej edycji, strefa InnoVEX przyciągnęła ponad 500 przedstawicieli VC, ponad 50 akceleratorów i niemal 18,5 tys. odwiedzających.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tajpej zapewnia wsparcie negocjacyjne pomiędzy startupami a potencjalnymi inwestorami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Po stronie przedsiębiorcy pozostają koszty logistyczne tj. transportu, noclegu, wyżywienia itp.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 18 maja 2023 r.