Wydarzenia

PAIH na BUDMA 2023 i Międzynarodowej Konwencji Budownictwa Polska-Ukraina

 • Data:
  31 stycznia 2023
 • Branża:
 • Miejsce:
  Poznań
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zaprasza do spotkań z jej ekspertami na stoiskach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz do udziału w Międzynarodowej Konwencji Budownictwo Polska-Ukraina. Oba wydarzenia wystartują 31 stycznia i odbędą się w Poznań Congress Center.

PAIH na BUDMA 2023 i Międzynarodowej Konwencji Budownictwa Polska-Ukraina


BUDMA to największe w Europie Centralnej targi branży budowlanej. Tegoroczna edycja potrwa od 31 stycznia do 3 lutego. PAIH jest partnerem stoiska Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz specjalnego stoiska spółek z Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PAIH, BGK, KUKE), Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa i Polskiego Klastra Budowlanego. Eksperci Agencji będą do dyspozycji przedsiębiorców i gości zainteresowanych ekspansją zagraniczną branży budowlanej oraz zaangażowaniem w powojenną odbudowę Ukrainy. Poprowadzą również cykl wykładów na temat wsparcia polskich eksporterów i inwestorów zagranicą oraz budowania marki polskiej gospodarki.
 
Z kolei Międzynarodowa Konwencja Budownictwo Polska-Ukraina będzie pierwszym w Polsce spotkaniem poświęconym wyłącznie problematyce budownictwa w planie odbudowy Ukrainy. Po raz pierwszy w naszym kraju będą o niej dyskutować przedstawiciele branży budowlanej z państw Europy Zachodniej i Skandynawii. PAIH, wraz z KUKE, BGK i Siecią Łukasiewicz są partnerami merytorycznymi wydarzenia.

Agenda do pobrania »


PAIH na BUDMA 2023 i Międzynarodowej Konwencji Budownictwa Polska-Ukraina - baner