Wydarzenia

Misja gospodarcza do Rwandy

 • Data:
  5 grudnia 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Kigali, Rwanda
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zapraszają do udziału w misji gospodarczej do Rwandy. Misja odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2022 roku i jest wyjątkową okazją do promocji polskich firm zainteresowanych ekspansją na rynek afrykański.

Misja gospodarcza do Rwandy


Gospodarka Rwandy jest jedną z najszybciej rozwijających się na kontynencie afrykańskim. Na przestrzeni ostatnich dekad, rząd zrealizował wiele inwestycji publicznych w zakresie infrastruktury drogowej i polityki oświatowej. Misja gospodarcza PAIH jest szansą na zwiększenie uczestnictwa polskich firm w produkcji towarów, modernizacji rolnictwa, czy zaangażowania w rozwój infrastruktury na terenach wiejskich.
 
5 grudnia odbędzie się Forum Biznesowe oraz spotkania b2b z lokalnymi partnerami. Z kolei 6 grudnia odbędą się wizyty studyjne. Szczegółową agendę misji udostępnimy wkrótce.

Udział w misji jest bezpłatny. Przedsiębiorcy pokrywają koszty biletów lotniczych, zakwaterowania, wyżywienia itp.

Oferujemy doradztwo w zakresie organizacji przelotów i wyboru hoteli oraz udzielamy wszelkich dodatkowych informacji związanych z organizacją podróży.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada na adres e-mail: rwanda@paih.gov.pl.

Prosimy o wskazanie preferowanych sektorów gospodarki, które powinni reprezentować Państwa rozmówcy.