Wydarzenia

Pawilon Narodowy na targach Cloud Expo Asia 2022

 • Data:
  12 października 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Singapur
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z sektora nowoczesnych rozwiązań cyfrowych takich jak DevOps, TMC czy CyberSec do udziału w targach Cloud Expo Asia 2022 w ramach Pawilonu Narodowego. Targi odbędą się w Singapurze w dniach 12-13 października 2022 r.

Cloud Expo Asia 2022


Głównym celem targów Cloud Expo Asia jest nawiązanie bezpośrednich relacji przedstawicieli największych firm technologicznych z dostawcami usług i zaawansowanych rozwiązań cyfrowych. W ich ostatniej edycji uczestniczyło blisko 22 tys. specjalistów z branży technologicznej, w tym 3,5 tys. menadżerów wysokiego szczebla takich firm jak: Apple, Air Asia, Roche, IBM, Credit Suisse, czy JP Morgan. Impreza jest tak kluczowa dla rozwoju sektora IT/ICT w regionie, że otrzymała prestiżowy tytuł najlepszego wydarzenia Azji i Pacyfiku, tj. "Best International Show - Asia Pacific". Tegorocznej odsłonie Cloud Expo Asia towarzyszą: Cyber Security World, Big Data & AI World, Smart IOT Singapore, Data Centre World, Ecommerce Expo, Technology for Marketing.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze zaprasza do udziału w Cloud Expo Asia poprzez współtworzenie Pawilonu Narodowego o powierzchni 18 m2.

Współtworzenie Pawilonu Narodowego zapewnia:

 • wyposażenie indywidualnego stanowiska firmy,
 • dwie wejściówki typu Exhibitor Pass/firma,
 • indywidualny dostęp do oficjalnej platformy matchmakingowej,
 • promocję w kanałach komunikacji PAIH oraz na stronie internetowej organizatora targów Cloud Expo Asia 2022,
 • merytoryczne wsparcie zespołu Zagranicznego Biura Handlowego w Singapurze, w tym organizację dodatkowych spotkań B2B.


Udział w Pawilonie Narodowym jest bezpłatny. Wystawca zobowiązany jest pokryć koszty: transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp.

Przedsiębiorców zainteresowanych obecnością w Pawilonie Narodowym prosimy o przesłanie na adres: aleksander.czechowski@paih.gov.pl wypełnionego formularza aplikacyjnego w formacie Excel.

Na zgłoszenia czekamy do 14 września 2022 roku.

Załączniki:

 
Ikona publikacji do pobrania - szara mała   Formularz aplikacyjny

Ikona publikacji do pobrania - szara mała   Regulamin uczestnictwa na Polskim Stoisku Narodowym podczas targów Cloud Expo Asia, w dniach 12-13 października 2022 r.

Ikona publikacji do pobrania - szara mała   Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w związku z udziałem w Wydarzeniu

Ikona publikacji do pobrania - szara mała   Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w postaci wizerunku

Ikona publikacji do pobrania - szara mała   Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych dla celów marketingu produktów i usług - e-miesięcznik PAIH

Ikona publikacji do pobrania - szara mała   Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych dla celów marketingu produktów i usług - informacje o planowanych wydarzeniach