Wydarzenia

Misja gospodarcza polskich firm z branży motoryzacyjnej do Gruzji

 • Data:
  26 września 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Tbilisi, Gruzja
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się w dniach 26˗28 września 2022 r. w Gruzji. Organizatorami wydarzenia są Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tbilisi oraz Ambasada RP w Gruzji.

Gruzja


Zaproszenie kierowane jest do polskich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynek gruziński. Misja gospodarcza ma na celu promocję oferty polskich przedsiębiorstw oraz ich wspieranie poprzez umożliwienie bezpośrednich kontaktów biznesowych z gruzińskimi firmami.

Program wizyty obejmie prezentacje polskich firm i produktów, w szczególności producentów i dostawców części zamiennych do transportu drogowego i kolejowego w tym składu pociągu, ładowarek do samochodów, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, usług ładowania, maszyn do transportu odpadów, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych. W ramach misji polskie firmy będą miały możliwość odbycia spotkań B2B z kluczowymi podmiotami gruzińskimi z branży motoryzacyjnej oraz spotkań informacyjnych z instytucjami państwowymi i organizacjami otoczenia biznesu.

Uczestnicy Misji ponoszą koszty przelotów, zakwaterowania oraz wyżywienia.

Chęć udziału w misji należy zgłosić za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 7 września 2022 r.