Wydarzenia

Targi ANIDO w Belgii

 • Data:
  4 września 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Kortrijk, Bruksela, Belgia
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w polskim pawilonie narodowym podczas targów ANIDO dedykowanych branży zwierząt domowych. Wydarzenie odbędzie się w Belgii w dniach 4-5 września 2022 r.

Anido 2022


ANIDO to odbywające się co dwa lata targi dla całego sektora opieki nad zwierzętami w krajach Beneluksu i północnej Francji. Wydarzenie skupia pod jednym dachem całą gamę akcesoriów i usług dla sklepów zoologicznych oraz placówek detalicznych z dedykowaną sekcją zoologiczną, takich jak centra ogrodnicze, markety budowlane itp.

Każdego roku ponad 500 marek prezentuje swoje produkty prawie 5 000 wizytujących z 21 krajów. Wstęp na wydarzenie przewidziany jest tylko dla profesjonalistów z sektora opieki nad zwierzętami (właściciele, kierownicy sklepów, dystrybutorzy). Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja do zaistnienia w świadomości klientów na arenie międzynarodowej, głównie wśród odbiorców z Belgii i Niderlandów.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Do udziału zachęcamy polskich producentów żywności, akcesoriów i środków pielęgnacyjnych dla zwierząt. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz rekrutacyjny.

Termin zgłoszeń mija 3 sierpnia 2022 r. Liczba miejsc ograniczona.