Wydarzenia

Polskie Stoisko Narodowe na targach Beauty & Lifestyle Expo 2022

 • Data:
  9 sierpnia 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Hangzhou, Chiny
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców z sektora kosmetycznego do udziału w targach Beauty & Lifestyle Expo 2022, które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia 2022 r. w Hangzhou w Chinach.

Beauty & Lifestyle Expo 2022


Targi Beauty & Lifestyle Expo to wiodąca impreza targowa skierowana do sektora kosmetycznego na terenie Chin Południowych, tradycyjnie odbywająca się w Szanghaju. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną Targi zostały przeniesione do siostrzanego miasta Hangzhou i pozostają w obrębie regionu wiodącego w branży kosmetycznej w Chinach.

Beauty & Lifestyle Expo to wydarzenie promujące zagraniczne i krajowe marki kosmetyczne na rynku chińskim. Organizowane jest z inicjatywy Taomeizhuang Merchants Association - ogólnochińskiego sojuszu branży kosmetycznej oraz kanałów dystrybucji (platform e-commerce i sklepów fizycznych, w tym Alibaba, JD, Kaola i wiele innych).

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju zaprasza polskich przedsiębiorców z branży kosmetycznej do wspólnego tworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na Beauty & Lifestyle Expo 2022.

Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej lub przedstawiły inne alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w Targach.

Udział w Targach jest bezpłatny dla firm zakwalifikowanych. Wszystkie koszty logistyczne związane z udziałem w wydarzeniu, tj.: spedycja towarów i materiałów promocyjnych, reklamowych, kosztów transportu, ubezpieczeń osób i produktów itp. pokrywa Wystawca.

Ze względu na obecną, zaostrzoną sytuację pandemiczną w Chinach PAIH S.A. zastrzega sobie prawo do rezygnacji z udziału w targach i odwołania wydarzenia.

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 2 sierpnia 2022 r.