Wydarzenia

SIRHA 2022

 • Data:
  22 marca 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Budapeszt, Węgry
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach SIRHA polskie firmy z sektora spożywczego oraz HORECA. Na Polskim Stoisku Narodowym będzie możliwość zaprezentowania swoich produktów w dniach 22-24 marca 2022 r. w Budapeszcie.

SIRHA 2022


W nadchodzącej edycji targów SIRHA, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko promocyjne, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów. Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach na bieżąco monitorowały stronę organizatora w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji dotyczących regulacji oraz restrykcji COVID-19.

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 14 marca 2022 r.

Bardziej szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Marcin Karaskiewicz: marcin.karaskiewicz@paih.gov.pl

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o SIRHA Budapeszt i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki udziału w imprezie określa regulamin uczestnictwa na Polskim Stoisku Narodowym, który zostanie opublikowany na stronie internetowej PAIH S.A w najbliższym czasie. Przedsiębiorcy, którzy wyrazili chęć udziału w Targach poprzez formularz rekrutacyjny otrzymają komplet dokumentów bezpośrednio od przedstawiciela PAIH S.A.