Wydarzenia

Misja gospodarcza polskich firm do Belgii wraz z uczestnictwem w targach TAVOLA 2022

 • Data:
  20 marca 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Kortrijk i Bruksela, Belgia
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Amsterdamie zaprasza do udziału w misji gospodarczej polskich firm z branży spożywczej organizowanej w ramach Forum Przedsiębiorców Branży Spożywczej podczas międzynarodowych targów TAVOLA w Belgii w dniach 20-22 marca 2022 r.

Tavola 2022


TAVOLA tworzy wyjątkową niszę, specjalizując się w żywności i napojach klasy premium. Dzięki koncentracji na produktach najwyższej jakości, TAVOLA zdołała utrzymać pozycję wiodącego wydarzenia stając się liderem targów tej branży w Europie. Zarówno liderzy rynku, jak i drobni rzemieślnicy gwarantują niezwykły asortyment ściśle wyselekcjonowanych delikatesów oraz pyszne produkty z najwyższej półki.

Każdego roku ponad 17 000 odwiedzających z 34 krajów poznaje i smakuje wyjątkowe produkty eksponowane przez ponad 500 wystawców.

Uczestnictwo w wydarzeniu to idealna szansa na zaistnienie w świadomości klientów na arenie międzynarodowej, głównie wśród odbiorców z Belgii (82%) i krajów ościennych: Niderlandów (12%), Francji (4%), Luksemburga, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

W ramach targów, w gmachu Ambasady RP w Brukseli odbędzie się również Forum Przedsiębiorców Branży Spożywczej, w którym uczestniczyć będą właściciele sklepów, dystrybutorzy i zaproszeni przedstawiciele branży spożywczej w Belgii. Podczas Forum stworzymy Państwu dodatkową możliwość prezentacji oferty produktowej i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
 
Wydarzenie dedykowane jest polskim producentom żywności klasy premium. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłoszenia poprzez formularz rekrutacyjny, po uprzednim zaakceptowaniu Regulaminu. O wyborze decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszeń mija 20 lutego 2022 r.