Wydarzenia

Konferencja inwestycyjna „Why Poland now? Attractive destination for energy, infrastructure and automotive projects!”

  • Data:
    16 marca 2022
  • Branża:
  • Miejsce:
    Wydarzenie online
  • Udział PAIH (ZBH):
    NIE
  • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ambasada RP w Tokio mają przyjemność zaprosić Państwa na konferencję inwestycyjną pt. "Why Poland now? Attractive destination for energy, infrastructure and automotive projects!". Wydarzenie odbędzie się 16 marca 2022 r. w godz. 7:30-10:50 (15:30-18:50 JST).

Konferencja inwestycyjna - Why Poland now? Attractive destination for energy, infrastructure and automotive projects!


Wydarzenie jest kontynuacją działań podjętych dwa lata temu podczas wizyty Premiera RP Mateusza Morawieckiego w Japonii. Jej formuła koncentruje się na kwestiach inwestycyjnych w kontekście zainteresowania japońskich partnerów inwestycjami w sektorach energetycznym, infrastrukturalnym i motoryzacyjnym.

Konferencja stworzy wyjątkową okazję dla przedstawicieli polskiego i japońskiego biznesu do wirtualnych spotkań z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów, nawiązania i utrzymywania relacji biznesowych oraz omówienia planów potencjalnej współpracy oferowanych przez sektor infrastruktury, energetyki i motoryzacji.

Rejestracja

Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny będą przyjmowane do 13 marca br. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacyjnego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają polsko-japońskie tłumaczenie symultaniczne w trakcie konferencji.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: paulina.stocka@paih.gov.pl.

Czekamy, by oficjalnie powitać Cię na naszej wirtualnej konferencji!


Konferencja inwestycyjna - Why Poland now? Attractive destination for energy, infrastructure and automotive projects! - agenda