Wydarzenia

Misja gospodarcza polskich firm do Grecji wraz z uczestnictwem w Międzynarodowych Targach FOOD EXPO GREECE 2022

 • Data:
  12 marca 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Ateny, Grecja
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
W dniach 12-14 marca 2022 r. ZBH Ateny zaprasza na stoisko promocyjne podczas FOOD EXPO 2022, największych na Bałkanach targów poświęconych branży spożywczej.

FOOD EXPO 2022 logo


Targi Food Expo, które rok rocznie odwiedza ponad 50 tys. wystawców odbywają się w najnowocześniejszym w Grecji obiekcie wystawienniczym Metropolitan Expo w Atenach. Z uwagi na ogromną listę wystawców z całego świata targi Food Expo stanowią doskonałą okazję dla polskich przedsiębiorców branży spożywczej i napojów planujących rozpoczęcie współpracy handlowej z Grecją.

Należy zaznaczyć, że grecki import sektora rolno-spożywczego szacowany jest obecnie na ok. 5,5 mld euro, a udział polskiego eksportu do Grecji w tym sektorze systematyczne wzrasta. Udział polskich firm w targach Food Expo pozwoli nie tylko wzmocnić rozpoznawalność marki polskiej na rynku greckim, ale także zaprezentować coraz bogatszy asortyment polskich producentów żywności i napojów oraz nawiązać nowe relacje biznesowe.

Więcej informacji o targach na stronie organizatora.

Zapraszamy do uczestnictwa w misji!
 
Aplikacje firm zainteresowanych obecnością na stoisku PAIH przyjmowane będą poprzez formularz rekrutacyjny, po uprzednim zaakceptowaniu regulaminu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

* Warunki wstępu dla odwiedzających: wejście na targi jest dozwolone tylko za okazaniem certyfikatu pełnego zaszczepienia przeciw COVID lub certyfikatu ozdrowieńca wraz z imiennym zaproszeniem z kodem QR.