Wydarzenia

Spotkania B2B Poland-ASEAN – Regional Cosmetics Forum

 • Data:
  7 marca 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Wydarzenie online
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zaprasza przedstawicieli polskich firm kosmetycznych do udziału w spotkaniach B2B z firmami kosmetycznymi rynku ASEAN w ramach "Regionalnego Forum Kosmetycznego Polska-ASEAN", które odbędą się w formule online w dniach 07-20.03.2022 r.

Poland-ASEAN B2B Sessions


Wydarzenie online skierowane jest do polskich firm poszukujących partnerów biznesowych na terenie Azji Południowo-Wschodniej (rynki: Malezji, Singapuru, Tajlandii, Wietnamu, Filipin, Indonezji). Zainteresowane udziałem przedsiębiorstwa powinny posiadać w swojej ofercie produkty z sektora kosmetycznego, które wpisują się w trendy i zapotrzebowanie rynkowe regionu. Spotkania są przeznaczone również dla przedstawicieli biznesu z regionu Azji Południowo-Wschodniej (dystrybutorów, importerów, hurtowników, organizacji branżowych) szukających partnerów biznesowych w Polsce.

Spotkania odbędą się na dedykowanej do tego platformie B2Match. Dzięki temu będzie możliwe zarezerwowanie indywidualnych spotkań z gronem potencjalnych partnerów, w celu nawiązania nowych relacji biznesowych. Użytkownicy platformy będą mogli dowolnie wybrać partnerów biznesowych, firmy czy organizacje branżowe, z którymi nawiążą pierwsze kontakty.

Udział w wydarzeniu oraz rejestracja na platformie jest darmowa. Rejestracja profilu firmy do 28.02.2022 r.

Kolejny etap Poland-ASEAN - Regional Cosmetics Forum

Spotkania B2B są kolejnym etapem "Regionalnego Forum Kosmetycznego Polska-ASEAN" mającego na celu promocję polskiego sektora kosmetycznego w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Współorganizatorem wydarzenia jest Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego (Kosmetyczni.pl). PAIH i Kosmetyczni.pl od lat podejmują wspólne inicjatywy służące stworzeniu dogodnych warunków do rozwoju polskiego przemysłu kosmetycznego i umocnienia roli krajowych producentów z branży kosmetycznej na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. Mając na uwadze dotychczasowe dobre doświadczenia ze wzajemnej współpracy podpisano formalne Porozumienie o Współpracy. Dzięki temu, wspólne działania na rzecz aktywnego rozwoju polskich przedsiębiorstw przemysłu kosmetycznego i budowania pozytywnego wizerunku krajowej branży kosmetycznej, będą jeszcze skuteczniejsze.

Partnerem wydarzenia jest również ASEAN Cosmetics Association. Organizacja składając się z podmiotów z różnych krajów Azji Południowo-Wschodniej, mająca na celu harmonizację i utrzymanie przepisów dotyczących kosmetyków, podniesienie standardów kompetencji technicznych i wiedzy naukowej w lokalnych branżach oraz rozszerzenie handlu kosmetykami w ASEAN.

Więcej informacji o wydarzeniu i rejestracja na stronie Poland-ASEAN B2B Sessions.

O Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jest instytucją doradczą, działającą we współpracy z Grupą Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) pod kierownictwem Ministerstwa Rozwoju i Technologii. PAIH to pierwszy punkt kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez sieć biur na całym świecie. Wzmacnia rozpoznawalność polskich marek na międzynarodowych rynkach, promuje rodzime produkty i usługi oraz rozwiązania technologiczne made in Poland. Agencja pomaga przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji za granicą. Wspiera również napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz realizację polskich inwestycji w kraju. PAIH współpracuje z sektorem publicznym i partnerami regionalnymi, oferując m.in.: szkolenia, audyt i promocję nieruchomości inwestycyjnych, współpracę przy organizacji misji biznesowych oraz wsparcie komunikacyjne przy realizacji wspólnych projektów.