Wydarzenia

Beauty and Hair Expo 2022

 • Data:
  4 marca 2022
 • Branża:
  Kosmetyki
 • Miejsce:
  Zagrzeb, Chorwacja
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach Beauty and Hair Expo polskie firmy z sektora urody, kosmetyków oraz pielęgnacji włosów. Na Polskim Stoisku Narodowym będzie możliwość zaprezentowania swoich produktów w dniach 4-6 marca 2022 r. w Zagrzebiu.

Beauty and Hair Expo 2022W nadchodzącej edycji targów Beauty and Hair Expo Zagreb, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko promocyjne, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów. Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach na bieżąco monitorowały stronę organizatora w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji dotyczących regulacji oraz restrykcji COVID-19.

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 2 marca 2022 r.

Bardziej szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Marcin Karaskiewicz: marcin.karaskiewicz@paih.gov.pl

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o Targach Hair and Beauty Expo Zagreb i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki udziału w imprezie określa regulamin uczestnictwa na Polskim Stoisku Narodowym, który zostanie opublikowany na stronie internetowej PAIH S.A w najbliższym czasie. Przedsiębiorcy, którzy wyrazili chęć udziału w Targach poprzez formularz rekrutacyjny otrzymają komplet dokumentów bezpośrednio od przedstawiciela PAIH S.A.