Wydarzenia

Civil & Military Aeromixer 2021

 • Data:
  21 września 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Wrocław
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Aeromixer 2021 - czołowi gracze branży lotniczej znów spotkają się we Wrocławiu. Civil and Military Aeromixer 2021 - czyli kluczowa impreza networkingowa i naukowa branży aeronautycznej odbędzie się 21 września 2021 roku w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Wrocław.

Civil & Military Aeromixer

Aeromixer jest dla firm z sektora lotniczego (oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działanie w nim) doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zorientowania się, jak ich oferta wpasowuje się w potrzeby obecnych i potencjalnych kontrahentów. Podobnie jak dwa lata temu, istotnym elementem spotkania będzie część naukowa, poświęcona tym razem m.in. kwestii zastosowania druku 3D (additive manufacturing), a także rozwiązań z dziedziny Przemysłu 4.0 w branży lotniczej.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest amerykańska firma Collins Aerospace (powstała na skutek połączenia dwóch firm UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, o łącznych obrotach ponad 67 mld dolarów). Partnerem Honorowym wydarzenia jest Amerykańska Izba Handlowa w Polsce AmCham, której członkami są najwięksi amerykańscy producenci z sektora lotniczego.

W wydarzeniu wezmą udział producenci OEM: Raytheon Technologies, Collins Aerospace, Lockheed Martin, Pratt & Whitney, PZL Świdnik, PZL Mielec, Flaris/Metal Master, Avio Aero, 3M, Leonardo Company i wielu innych. Aktualna lista firm uczestniczących w wydarzeniu dostępna jest pod linkiem.

Firmy zainteresowane wzięciem udziału w powyższym wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z organizatorem.