Wydarzenia

Poland Business Week – wirtualna promocja polskich firm z sektorów nowych technologii w Korei Południowej

 • Data:
  13 września 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Wydarzenie online
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Ambasada RP w Seulu zaprasza do udziału w wirtualnym wydarzeniu "Poland Business Week" mającym na celu promocję polskich firm z sektorów nowoczesnych technologii w Korei Południowej. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w Seulu i odbędzie się w dniach 13-17 września 2021 r. "Poland Business Week" jest organizowany w ramach obchodów przypadającej na 2021 r. 10. rocznicy podpisania Umowy o wolnym handlu pomiędzy UE i RK.

Poland Business Week


Przedsięwzięcie ma na celu promocję polskich przedsiębiorców oraz ułatwienie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami biznesowymi z Korei Południowej. W 2021 r. wydarzenie skupi się na promocji polskich firm działających w następujących sektorach:

 • cyberbezpieczeństwo,
 • drony,
 • fintech,
 • jachty i łodzie,
 • gry.


W ramach wydarzenia powstanie dedykowana strona internetowa, dzięki której koreańskie firmy, stowarzyszenia importerów, izby handlowe oraz inne instytucje będą mogły zapoznać się z informacjami na temat działalności polskich firm zainteresowanych wejściem na rynek koreański z każdego z ww. sektorów oraz ofertą polskich firm reprezentujących dany sektor. Informacje o firmach pojawią się na stronie internetowej w języku angielskim i koreańskim. Ambasada dokona tłumaczenia prezentacji firm na język koreański we własnym zakresie. Informacje na temat konkretnych sektorów będą publikowane stopniowo, jeden sektor na dzień na przestrzeni tygodnia i będą dostępne dla zainteresowanych podmiotów koreańskich do momentu rozpoczęcia w przyszłym roku kolejnej edycji wydarzenia, z możliwością edycji w przypadku zmian.

Zapraszamy do udziału wszystkie przedsiębiorstwa działające w ww. sektorach, które są zainteresowane eksportem swoich towarów i usług do Korei Południowej.

Prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres seul.businessweek@msz.gov.pl.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 18 lipca 2021 r.

W przypadku dużego zainteresowania udziałem w wydarzeniu, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ograniczenia liczby uczestników.

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Ambasadą RP w Seulu pod adresem seul.businessweek@msz.gov.pl.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ambasada RP w Seulu ma prawo do odrzucenia zgłoszenia jeżeli zgłoszenie będzie niepełne lub nie będzie spełniało założeń wydarzenia (np. nie będzie reprezentowało jednego z ww. sektorów).


Załączniki: