Wydarzenia

Digital ICT Week 2021

 • Data:
  13 września 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Luksemburg
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
W imieniu Luksemburskiej Izby Handlowej, Farvest Group oraz partnerów, mamy przyjemność zaprosić polskie firmy z branży ICT do udziału w Digital ICT Week, który odbędzie się w dniach 13-17 września 2021 r. W ramach tygodnia Digital organizowana jest tegoroczna konferencja ICT Spring Europe, a także zaaranżowane zostaną międzynarodowe spotkania B2B i konkurs dla najbardziej innowacyjnych startupów podczas Mastermind Summit.

Digital ICT Week


Digital ICT Week to jedno z najważniejszych wydarzeń branży ICT w Europie. Celem przedsięwzięcia jest stymulowanie cyfrowej transformacji, ilustrowanie najnowszych trendów technologicznych i prezentowanie możliwości rozwoju dla startupów i MŚP na międzynarodowych spotkaniach biznesowych organizowanych przez b2fair.

W ramach Digital ICT Week zaplanowane są liczne wydarzenia towarzyszące, w tym m.in.: konferencja ICT Spring (14-15 września) oraz Mastermind Summit (15 września). Tegoroczna edycja ma charakter hybrydowy umożliwiający firmom darmowy udział online w wydarzeniu.

Zarejestrowani uczestnicy będą mieli również okazję odbyć zaaranżowane uprzednio spotkania B2B z wybranymi partnerami, które odbędą się w dniach 14-17 września.

W ramach konferencji Mastermind Summit organizowany jest konkurs dla najbardziej innowacyjnych startupów, który stanowi wyjątkową okazję dla polskich firm do nawiązania kontaktu z potencjalnymi partnerami i inwestorami, a także zaprezentowania swoich produktów i usług. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 9 sierpnia - formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (w przypadku rezygnacji z udziału po 1 września lub rezygnacji bez wcześniejszego poinformowania organizatora o tym fakcie, zostanie naliczona opłata EUR 150).

Więcej informacji o Digital ICT Week w broszurze informacyjnej oraz na stronie internetowej wydarzenia.