Wydarzenia

China – CEEC Expo and International Consumer Goods Fair 2021

 • Data:
  8 czerwca 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Ningbo, Chiny
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu informuje, że w ramach targów China - CEEC Expo, które odbędą się w dniach 8-11 czerwca 2021 r. w Ningbo w Chinach, zorganizowane zostanie Polskie Stoisko Narodowe dla polskich przedsiębiorców.

China - CEEC Expo and International Consumer Goods Fair 2021


Polscy przedsiębiorcy mają niepowtarzalną szansę bezpłatnie zaprezentować się na największych targach konsumenckich dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej w Chinach. Targi China - CEEC Expo and International Consumer Goods Fair (China - CEEC Expo) odbywają się co roku w czerwcu w mieście Ningbo i gromadzą tysiące chińskich handlowców, agentów, importerów oraz przedstawicieli sieci dystrybucji. Do udziału w China - CEEC Expo, które od 2015 roku organizuje Ministerstwo Handlu ChRL, zaproszone są państwa inicjatywy współpracy gospodarczej między Chinami a 17 państwami z Europy Środkowo-Wschodniej (tzw. inicjatywa 17+1), w tym Polska.

Tegoroczna, hybrydowa edycja targów w formule online-offline, odbędzie się w terminie 8-11 czerwca. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko promocyjne w hali dedykowanej produktom importowanym, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty. Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w targach offline w Ningbo posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej.

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 30 kwietnia.

Bliższych informacji o wydarzeniu udzielają kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Szanghaju Andrzej Juchniewicz (andrzej.juchniewicz@paih.gov.pl) oraz pracownik Centrali PAIH Tomasz Bajon (tomasz.bajon@paih.gov.pl).

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o targach China - CEEC Expo i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki uczestnictwa zostaną doprecyzowane w umowie uczestnictwa oraz regulaminie uczestnictwa w Polskim Stoisku Narodowym.