Webinaria

Wirtualne targi Beauty Space – webinarium informacyjne

 • Data:
  5 października 2020
 • Godzina:
  10:00
 • Czas trwania:
 • Branża:
  Kosmetyki
 • Miejsce:
  wydarzenie online
Przedsiębiorco, jeśli działasz w branży kosmetycznej i szukasz nowych szans eksportowych na Filipinach, w Malezji lub Wietnamie, weź udział w naszym bezpłatnym webinarium, które przybliży Ci temat wirtualnych targów Beauty Space.

Azja Południowo-Wschodnia to perspektywiczny kierunek eksportowy dla polskich producentów kosmetyków. Przekonali się o tym przedsiębiorcy, którzy dzięki udziale w zeszłorocznej misji handlowej PAIH i uczestnictwie w targach Cosmobeaute Malaysia 2019 podpisali kontrakty z lokalnymi kontrahentami.

Jedną z szans na poznanie i zawarcie pierwszych relacji handlowych na rynkach Filipin, Malezji i Wietnamu jest udział w tegorocznej, wirtualnej, odsłonie targów Beauty Space. Wydarzenie będzie połączeniem Beauty Expo Malaysia & PhilBeauty Philippines oraz VietBeauty (Wietnam).

Zapraszamy do udziału w naszym webinarium, podczas którego dowiesz się:

 • jak zostanie zorganizowana wirtualna platforma targów,
 • jak będzie wyglądał proces tworzenia wirtualnego stoiska,
 • w jaki sposób kupujący będą je mogli je odwiedzić,
 • jak potencjalni partnerzy handlowi będą mogli umówić się z Tobą na spotkanie B2B,
 • jakiego wsparcia udzielą Twojej firmie nasze biura handlowe w Manili, Kuala Lumpur i Ho Chi Minh.


Szkolenie poprowadzą:

 • Maja Justyna, Kierownik ds. branż strategicznych, Centrum Obsługi Przedsiębiorstw PAIH,
 • Rafał Owczarek, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Manili,
 • Przemysław Zaręba, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kuala Lumpur,
 • Piotr Harasimowicz, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Ho Chi Minh,
 • June Loh, Senior Project Manager, Informa,
 • Dexter Deyto, General Manager - Philippines, Informa,
 • Josette de Jesus, Marketing Executive, Informa,
 • BS Yong, Senior Operations Manager, Informa.


Webinarium odbędzie się 5 października o godz. 10:00 i będzie prowadzone w języku polskim oraz angielskim.

Nasi eksperci

Maja Justyna

Maja Justyna

Centrum Obsługi Przedsiębiorstw PAIH

Absolwentka stosunków międzynarodowych politycznych na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła podyplomowe studia: „Zarządzania marką” w SGH w Warszawie oraz „International Marketing Management” na Uniwersytecie Łódzkim.

Przez kilka lat prowadziła działania marketingowe dla czołowej w Polsce sieci handlowej, następnie zajmowała się zarządzaniem projektami m.in. w sektorze modowym.

W latach 2018-2019 odpowiedzialna w PAIH za branżowy program promocji „BRAND” sektora kosmetycznego oraz modowego. Obecnie odpowiedzialna za wsparcie przedsiębiorstw z sektora kosmetycznego i modowego w ramach Centrum Obsługi Przedsiębiorstw.

Przemysław Zaręba

Przemysław Zaręba

Biuro PAIH w Kuala Lumpur

Od kilku lat związany zawodowo z Azją Południowo-Wschodnią. Pracował jako wykładowca w Indonezji (Perbanas School of Business, Raffles Institute of Higher Education, Widya Mandala Catholic University) oraz Mjanmie (Robinson Business School, Yangon). Prowadził również zajęcia na Uniwersytecie WSB w Dąbrowie Górniczej.

Doświadczenie zawodowe zdobył w firmach w Polsce: ArcelorMittal, Timken, Manpower oraz w Londynie: Macsteel International.

Absolwent zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, uczestnik zajęć na studiach MBA w ramach wymiany studenckiej na Stuttgart Institute of Management and Technology.

Rafał Owczarek

Rafał Owczarek

Biuro PAIH w Manili

Specjalista w dziedzinie międzynarodowej wymiany handlowej, internacjonalizacji przedsiębiorstw i inwestycji zagranicznych. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Westminster w Londynie na kierunku współpracy międzynarodowej i komunikacji.

Przez wiele lat związany zawodowo z brytyjskimi izbami gospodarczymi, gdzie zajmował się promocją stosunków gospodarczych i wymianą handlową między Wielką Brytanią a krajami arabskimi. W 2015 roku oddelegowany do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie uczestniczył we wdrażaniu strategii brytyjskiego Ministerstwa Handlu Międzynarodowego, mającej na celu budowę sieci zagranicznych biur handlowych w regionie.

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem, pełnił funkcję członka zarządu Brytyjsko-Malezyjskiej Izby Gospodarczej obok prezesów regionalnych gigantów tj. HSBC, Standard Chartered, BAE Systems, Rolls Royce, Petrofac.

Od roku zdobyte doświadczenie wykorzystuje w prowadzeniu Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Manili.

Posługuje się językiem angielskim i arabskim.

Piotr Harasimowicz

Piotr Harasimowicz

Biuro PAIH w Ho Chi Minh

Menadżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w sektorze chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym w Azji Południowo-Wschodniej. W trakcie kariery zawodowej był m.in. dyrektorem zarządzającym w Minh Son Health, dyrektorem sprzedaży i rozwoju biznesu w IMS Health. Pełnił również funkcję Business Intelligence Managera w Menarini Asia-Pacific i Business Excellence Managera w Abbott Laboratories S.A.

Prowadził niezależną działalność doradczą i inwestycyjną. Pełnił też funkcje członka rad nadzorczych takich organizacji jak Europejska Izba Gospodarcza oraz członek komitetu wykonawczego Centralno-Wschodniej Europejskiej Izby Handlowej w Wietnamie.

Jest absolwentem studiów magisterskich oraz inżynierskich na Akademii Morskiej w Gdyni.