Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
8 czerwca 2023

Stoisko PAIH na targach VIETNAM ICTCOMM 2023

Ho Chi Minh City, Wietnam
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach Vietnam ICTCOMM 2023, które odbędą się w dniach 8-10 czerwca 2023 r. w Wietnamie. Zaproszenie kierowane jest do polskich firm z sektora ICT/IT.

VIETNAM ICTCOMM 2023


Vietnam ICTCOMM 2023 to najważniejsze targi branży ICT/IT Wietnamu. Wydarzenie organizowane jest przez Adpex Joint Stock Company. Tegoroczna edycja to już 8. odsłona targów.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Ho Chi Minh zaprasza polskich producentów rozwiązań, produktów i usług sektora ICT/IT do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na targach Vietnam ICTCOMM 2023.

Szczegóły

Miejsce: Saigon Exhibition and Convention Center (SECC), 799 Nguyen Van Linh, Tan Phu Ward, Dist 7, HoChi Minh City, Wietnam

Data: 8-10 czerwca 2023 r.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Ho Chi Minh.


Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 24 kwietnia 2023 r. Firmy zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną poinformowane o tym fakcie najpóźniej do 26 kwietnia 2023 r.

Decyzja o wyborze wystawców zapada na podstawie kompletnego i prawidłowo wypełnionego formularza aplikacyjnego. Podejmuje ją Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Ho Chi Minh warz z zespołem współpracowników.

Zespół Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Ho Chi Minh będzie do dyspozycji uczestników podczas całego wydarzenia.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: piotr.harasimowicz@paih.gov.pl.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij