Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
30 maja 2023

InnoVEX 2023 - już dziś wypromuj swój startup w Azji!

Tajpej
Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza do współtworzenia Polskiego Pawilonu na targach InnoVEX. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 maja - 2 czerwca 2023 r. w Tajpej. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tajpej zachęca do promocji polskich startupów oraz współtworzenie Polskiego Pawilonu podczas targów. Obecność na stoisku sprawia okazję do promocji swoich rozwiązań oraz przyciągnięcia potencjalnych inwestorów.

InnoVEX 2023


InnoVEX jest częścią COMPUTEX TAIPEI, jednych z najważniejszych światowych targów branży ICT i IoT. Wydarzenie kierowane jest do globalnych startupów i ma umożliwić nawiązanie kontaktów z  potencjalnymi inwestorami i partnerami produkcyjnymi. W 2019 r., podczas czwartej edycji, strefa InnoVEX przyciągnęła ponad 500 przedstawicieli VC, ponad 50 akceleratorów i niemal 18,5 tys. odwiedzających.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tajpej zapewnia wsparcie negocjacyjne pomiędzy startupami a potencjalnymi inwestorami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Po stronie przedsiębiorcy pozostają koszty logistyczne tj. transportu, noclegu, wyżywienia itp.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 18 maja 2023 r.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij