Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
12 października 2022

Pawilon Narodowy na targach Cloud Expo Asia 2022

Singapur
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z sektora nowoczesnych rozwiązań cyfrowych takich jak DevOps, TMC czy CyberSec do udziału w targach Cloud Expo Asia 2022 w ramach Pawilonu Narodowego. Targi odbędą się w Singapurze w dniach 12-13 października 2022 r.

Cloud Expo Asia 2022


Głównym celem targów Cloud Expo Asia jest nawiązanie bezpośrednich relacji przedstawicieli największych firm technologicznych z dostawcami usług i zaawansowanych rozwiązań cyfrowych. W ich ostatniej edycji uczestniczyło blisko 22 tys. specjalistów z branży technologicznej, w tym 3,5 tys. menadżerów wysokiego szczebla takich firm jak: Apple, Air Asia, Roche, IBM, Credit Suisse, czy JP Morgan. Impreza jest tak kluczowa dla rozwoju sektora IT/ICT w regionie, że otrzymała prestiżowy tytuł najlepszego wydarzenia Azji i Pacyfiku, tj. "Best International Show - Asia Pacific". Tegorocznej odsłonie Cloud Expo Asia towarzyszą: Cyber Security World, Big Data & AI World, Smart IOT Singapore, Data Centre World, Ecommerce Expo, Technology for Marketing.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze zaprasza do udziału w Cloud Expo Asia poprzez współtworzenie Pawilonu Narodowego o powierzchni 18 m2.

Współtworzenie Pawilonu Narodowego zapewnia:

  • wyposażenie indywidualnego stanowiska firmy,
  • dwie wejściówki typu Exhibitor Pass/firma,
  • indywidualny dostęp do oficjalnej platformy matchmakingowej,
  • promocję w kanałach komunikacji PAIH oraz na stronie internetowej organizatora targów Cloud Expo Asia 2022,
  • merytoryczne wsparcie zespołu Zagranicznego Biura Handlowego w Singapurze, w tym organizację dodatkowych spotkań B2B.


Udział w Pawilonie Narodowym jest bezpłatny. Wystawca zobowiązany jest pokryć koszty: transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp.

Przedsiębiorców zainteresowanych obecnością w Pawilonie Narodowym prosimy o przesłanie na adres: aleksander.czechowski@paih.gov.pl wypełnionego formularza aplikacyjnego w formacie Excel.

Na zgłoszenia czekamy do 14 września 2022 roku.

Załączniki:

 


 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij