Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
24 maja 2022

Porozumienie pomiędzy Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego a Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu zawarły porozumienie o współpracy. Dokument został podpisany przez Zastępcę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Marcina Mikołajczyka oraz reprezentujących PAIH Prezesa Zarządu Krzysztofa Dryndę i Członka Zarządu Zdzisława Sokala.

Porozumienie UKNF - PAIH


Celem podpisanego porozumienia jest nawiązanie strategicznej współpracy, skutkującej rozwojem innowacji finansowych FinTech. Ma to umożliwić wspólne działania, oparte na wzajemnym zaufaniu, wymianę wiedzy między PAIH a UKNF, jak również podejmowanie projektów edukacyjnych.

Przyszła kooperacja polegać będzie na wzajemnej promocji działań podczas spotkań, wydarzeń branżowych, edukacyjnych i biznesowych, w tym także z obszaru innowacji finansowych. Aktywności te mają odbywać się z wykorzystaniem mediów społecznościowych oraz innych kanałów komunikacji.

Obustronne wsparcie dotyczyć będzie inicjatyw w ramach Programu Innovation Hub, jak również podejmowanych w kraju i za granicą działań promocyjnych oraz edukacyjnych, kursów i wykładów na temat innowacji finansowych oraz polskiego sektora FinTech, w tym projektów promujących osiągnięcia wynikające z podpisanego Porozumienia.

Współpraca obejmie także udział w spotkaniach z przedsiębiorcami z sektora finansowego zainteresowanymi inwestycjami w Polsce oraz konsultacje ich zapytań.


Porozumienie UKNF - PAIHPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij