Infolinia: 800 800 120
Dlaczego Polska

Park Przemysłowy ŁomżaPark Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.

 

Nazwa: Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.
Typ Parku: park przemysłowy
Podmiot zarządzający: Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:

Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166
18 - 400 Łomża
tel.: +48 86 219 93 00,
fax: +48 86 218 37 33
e-mail: sekretariat@parklomza.pl
www.parklomza.pl
www.ppl24.pl

Park Przemysłowy Łomża stanowi spójny element szeregu działań podjętych przez władze samorządowe miasta Łomża mające na celu stworzenie przestrzeni niezbędnej dla wsparcia i rozwoju inicjatyw gospodarczych oraz poprawy atrakcyjności gospodarczej miasta.

Park Przemysłowy Łomża jest miejscem tworzonym dla ludzi z ciekawym, innowacyjnym pomysłem na firmę. Celem powstania Parku Przemysłowego Łomża jest stworzenie nowoczesnej Instytucji Otoczenia Biznesu o różnych funkcjach, sprzyjających rozwojowi innowacyjnych przedsiębiorstw opartych na wiedzy, umiejętnościach i aktywności mieszkańców subregionu łomżyńskiego.

Dnia 20 grudnia 2012 r. władze Miasta Łomża na podstawie aktu notarialnego powołały do życia spółkę Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o., z siedzibą w Łomży przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166.PARK PRZEMYSŁOWY ŁOMŻA

 

Lokalizacja:

Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Łomża, przy ulicy Gen. Władysława Sikorskiego 166 w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego. Lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność komunikacyjną ze wszystkimi miastami północno-wschodniej Polski oraz Gdańskiem, Olsztynem i Warszawą.

Dogodną komunikację zapewniają drogi krajowe DK61 (Warszawa - Augustów), DK64 (Łomża - Białystok) oraz DK63 łącząca Węgorzewo z przejściem granicznym z Białorusią w Sławatyczach. W najbliższej przyszłości ma powstać tu również droga ekspresowa S61 stanowiąca część unijnej strategii I Pan-Europejskiego Korytarza Transportowego (TEN-T) łączącego Warszawę z Helsinkami w Finlandii i przebiegającego przez Litwę, Łotwę i Estonię.

Dojazd do największego w Polsce Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Chopina w Warszawie położonego w odległości 151 km zajmuje niespełna 2 godziny. Nieco bliżej położony jest Międzynarodowy Port Lotniczy Modlin znajdujący się w odległości 140 km. 

Etapy rozwoju:

Rozwój Parku Przemysłowego Łomża zaplanowano trójfazowo:

Etap I - Budowa i wyposażenie Inkubatora Przedsiębiorczości
Etap II - Budowa i wyposażenie Centrum Usługowo-Produkcyjnego.
Etap III - Pozyskiwanie i uzbrojenie terenów inwestycyjnych


Pierwszy etap budowy Parku został zakończony 30 grudnia 2015 roku. Aktualnie trwa realizacja drugiego etapu rozwoju Parku Przemysłowego Łomża. Ich celem ma być utworzenie nowoczesnego Centrum Usługowo - Produkcyjnego. Po przeprowadzeniu procesu inwestycyjnego zyskamy 2000 m² powierzchni z przeznaczeniem pod działalność produkcyjną i usługową.

Profil sektorowy:

Działalność Parku Przemysłowego Łomża ukierunkowana będzie przede wszystkim na firmy stosujące technologie w szczególności z branży ICT a także z branż o innych profilach stosujące innowacyjne technologie. Projekt Park Przemysłowy Łomża jest ważny dla rozwoju miasta Łomża oraz kluczowy z punktu widzenia rozwoju regionalnego. Park jest istotnym elementem regionalnego systemu innowacji, a przez to narzędziem transformacji w stronę gospodarki opartej na wiedzy. Działalność Parku będzie ułatwiać powstanie kontaktów i sieci współpracy środowisk biznesowych i naukowych w mieście i regionie.

Oferta Parku

Miejscem, w którym wykorzystywany jest naukowy i technologiczny potencjał subregionu łomżyńskiego jest Inkubator Przedsiębiorczości, którego łączna powierzchnia wynosi 3620 m² z czego 2849 m² stanowi powierzchnia użytkowa biurowa i usługowa. Znajdują się tu 35 komfortowo wyposażone, klimatyzowane pomieszczenia biurowe o powierzchniach od 14 do 36 m².

 


POMIESZCZENIE BIUROWE

 

Park Przemysłowy Łomża oferuję następujące usługi:

Najem powierzchni biurowej i usługowej:

 • atrakcyjne warunki najmu
 • doradztwo finansowe, prawne i inwestycyjne
 • prestiżowa lokalizacja w centrum miasta
 • komfortowo wyposażone biuro
 • dostęp do bezpłatnego internetu
 • stała opieka teleinformatyczna
 • wsparcie w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego
 • korzystanie z sal spotkań biznesowych
 • dostęp do pomieszczenia socjalnego
 • dostęp do bankomatu
 • skrzynka pocztowa
 • lokal gastronomiczny
 • miejsce parkingowe

 


SALA KONFERENCYJNA

 

Inkubator Przedsiębiorczości - w którym znajduje się 35 komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych pomieszczeń biurowych o powierzchniach od 14 do 36 m².

Wirtualne Biuro - usługa polegająca na outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności podmiotu w siedzibie. Prestiżowy adres w PPŁ zwiększy atrakcyjność firmy i pozwoli na oddzielenie sfery prywatnej od biznesowej, dzięki rejestracji działalności pod adresem innym niż domowy. Wirtualne biuro to prestiż i oszczędność.

Sala konferencyjna - wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, klimatyzowana sala umożliwiająca organizację szkolenia, konferencji lub sympozjum na 80 osób. Zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną wydarzenia.

Sale spotkań biznesowych - 10-osobowe, klimatyzowane sale przeznaczone do spotkań biznesowych i szkoleń, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny wraz z zapleczem socjalnym.

Biura 24h - komfortowo zaprojektowane z myślą o wszystkich chcących skorzystać z kompleksowo wyposażonego biura z możliwością niezależnego dostępu 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Sale Call Center - dwie przestronne sale przystosowane i umeblowane do świadczenia usług telemarketingowych.

Wynajem przestrzeni serwerowej - firmom i instytucjom przykładającym szczególną wagę do bezpieczeństwa swoich systemów informatycznych oraz przetwarzanych w nich informacji zapewniamy wynajem przestrzeni serwerowej z przeznaczeniem pod bazy danych, pliki oraz kopie zapasowe. Proponujemy atrakcyjne warunki na usługi hostingowe.

Grupy Zakupowe - budowane na zasadach partnerstwa firm w niej uczestniczących dla osiągnięcia wspólnego celu. Partner może liczyć na znacznie niższe ceny zakupu, ponieważ w negocjacji uczestniczą reprezentanci mający zdolność pertraktacji i dużą wiedzę na temat rynku, a także dbający o poprawne przeprowadzenie procedury przetargowej. Członkowie grupy mogą zawsze liczyć na pomoc w doborze właściwych parametrów. Usługa skierowana jest zarówno do małych, mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw jak i do jednostek samorządu terytorialnego.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości - to miejsce, w którym można przetestować swój pomysł na biznes jeszcze przed etapem założenia działalności gospodarczej, korzystając z użyczonej osobowości prawnej, wsparcia księgowego, prawnego oraz merytorycznego.

 


SALA SPOTKAŃ BIZNESOWYCH

 


WNĘTRZE BUDYNKU

 

Dane kontaktowe:

Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166
18 - 400 Łomża
tel.: +48 86 219 93 00,
fax: +48 86 218 37 33
e-mail: sekretariat@parklomza.pl
www.parklomza.pl
www.ppl24.pl

 

 


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij