Infolinia: 800 800 120
Dlaczego Polska

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia


LOGO POMORSKIEGO PARKU NAUKOWO TECHNOLOGICZNEGO Gdynia

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia to przestrzeń dla każdego innowatora. Tu swoje pomysły realizują studenci, absolwenci uczelni, naukowcy i doświadczeni przedsiębiorcy. To miejsce stworzone dla mieszkańców Gdyni, ale także całego Pomorza i przyjezdnych gości. Odbywają się tu liczne wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, zajęcia edukacyjne, a wszystko to w przyjaznym i wyzwalającym kreatywną energię otoczeniu.
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni powstał w 2001 roku. Od tego czasu nieustająco tworzy optymalne warunki do realizacji pomysłów opartych na wiedzy i wysokich technologiach, rozwoju innowacyjności, przedsiębiorczości i kreatywności oraz aktywizacji lokalnej społeczności. Swoje siedziby mają tu firmy działające w branży biotechnologicznej i ochrony środowiska, informatyki, elektroniki i telekomunikacji, inżynierii, innowacji społecznych oraz nowoczesnego wzornictwa.

Dzięki niskim kosztom i wygodzie prowadzenia działalności Park przynosi korzyści nie tylko przedsiębiorcom, ale także studentom i absolwentom pomorskich uczelni. PPNT Gdynia stwarza doskonałą możliwość założenia własnej firmy w otoczeniu innych startupów, przy jednoczesnym zapewnieniu doradztwa naukowego i biznesowego.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, po imponującej rozbudowie zakończonej w 2013 roku, to największy park tego typu w Polsce. Działają tu m.in.: Laboratorium Biotechnologiczne, Strefa Startup Gdynia i przestrzeń coworkingu, Centrum Designu Gdynia, Laboratorium Innowacji Społecznych czy Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej.

www.ppnt.pl

KONTAKT

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451Gdynia
Polska
Tel.: (+48 58) 698 21 50
E-mail: biuro@ppnt.gdynia.pl
WWW: www.ppnt.pl 

 


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij