Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Stoisko PAIH na targach SIAL Canada 2025
SIAL Canada to największe targi branży spożywczej w Kanadzie. Wydarzenie rokrocznie gromadzi ponad 800 wystawców z 44 krajów oraz przeszło 21 000 odwiedzających z 77 krajów.
Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:
- zaprezentowania produktów i rozwiązań dla branży spożywczej,
- wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
- skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.
Koszty związane z wynajmem powierzchni wystawienniczej i zabudową stoiska pokrywa PAIH. Po stronie podwystawcy leżą koszty opłaty rejestracyjnej za udział w targach (589 CAD), a także koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp.
Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 31 marca 2025 r.