Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Pożyczka na udział w odbudowie Ukrainy
Na rynku pojawił się nowy instrument finansowy, wspierający polskie firmy zainteresowane udziałem w odbudowie Ukrainy oraz ekspansją na tamtejszy rynek. Instrument adresowany jest zarówno do małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Wysokość wsparcia to maksymalnie 10 mln zł, oprocentowanie pożyczki do 2%, a okres spłaty do 10 lat.
Zapraszamy na webinarium, podczas którego dowiesz się:
- jak działa nowy instrument finansowy wspierający odbudowę Ukrainy,
- kto i na jakich warunkach może ubiegać się o pożyczkę,
- jakie projekty kwalifikują się do finansowania,
- jakie są korzyści i ryzyka związane z udziałem w projektach odbudowy,
- jak wygląda proces aplikacyjny i na co zwrócić uwagę,
- o programach finansowania projektów w Ukrainie planowanych przez BGK.
Szkolenie poprowadzą:
- Karol Kubica, Dyrektor Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kijowie,
- Adrian Pieńkowski, Dyrektor ds. Rozwoju Zrównoważonego Finansowania, Bank Ochrony Środowiska,
- Karol Tofil, Dyrektor Biura w Departamencie Międzynarodowych Instrumentów Rozwojowych, Bank Gospodarstwa Krajowego.
Webinarium będzie prowadzone w języku polskim.
Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Partnerzy wydarzenia:
Nasi eksperci

Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kijowie.
Absolwent Filologii Ukraińskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od strony zawodowej związany ze Stowarzyszeniem Forum Młodych Dyplomatów, Konsulatem Generalnym RP we Lwowie, Stowarzyszeniem Lubelski Klub Biznesu, Konsulatem Honorowym Republiki Mołdawii w Lublinie. Współpracuje z Centrum Obsługi Rynków Wschodnich oraz przy Programie ,,Razem z Ukrainą”.
Manager z ponad 16-letnim doświadczeniem zawodowym, nastawionym na współpracę gospodarczą i społeczną pomiędzy Polską a krajami Europy Wschodniej. Zaangażowany w organizowanie forów międzynarodowych, konferencji, targów i misji zagranicznych oraz tworzenie sieci kooperacji dla polskich przedsiębiorstw z Europą Wschodnią. Uczestnik programów nastawionych na budowanie gospodarczych, społecznych i kulturalnych relacji pomiędzy Polską, a regionami Europy Wschodniej, w szczególności z Ukrainą. Od 2018 roku związany z PAIH.