Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Stoisko PAIH na targach GlassBuild 2025
GlassBuild to coroczne wydarzenie, które gromadzi liderów branży szkła, stolarki otworowej (okna, drzwi). W 2024 roku w targach wzięło udział ponad 9 400 uczestników i 535 wystawców, co czyniło to wydarzenie największym od 16 lat.
Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:
- zaprezentowania produktów i rozwiązań,
- bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
- wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
- skorzystanie z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.
Koszty logistyczne tj. spedycja towarów i materiałów reklamowych, transport, ubezpieczenie pracowników i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.
Już wkrótce ruszy rejestracja dla polskich firm zainteresowanych zaprezentowaniem swoich produktów/rozwiązań na polskim stoisku podczas GlassBuild 2025. Zapraszamy do obserwowania naszej strony.