Wydarzenia

Stoisko PAIH na targach INCYBER 2026

  • Data:
    31 marca - 2 kwietnia 2026
  • Branża:
    IT/ICT
  • Miejsce:
    Lille, Francja
  • Udział PAIH:
    TAK
  • Organizator:
    PAIH
  • Więcej o wydarzeniu
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców z obszaru cyberbezpieczeństwa do współtworzenia stoiska narodowego PAIH na międzynarodowych targach INCYBER. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 marca-2 kwietnia 2026 r. w Lille.

Targi INCYBER są najważniejszym europejskim wydarzeniem poświęconym kluczowym wyzwaniom w dziedzinie bezpieczeństwa i zaufania cyfrowego. Stanowią unikalną platformę do rozmów biznesowych, debat i spotkań instytucjonalnych. Tegoroczna edycja odbędzie się pod patronatem prezydenta Francji Emmanuela Macrona.

Udział w targach dla zakwalifikowanych firm jest bezpłatny. Natomiast koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Przedsiębiorca zobowiązany jest również do poniesienia kosztu usługi marketingowej w wysokości od 200 do 1000 euro (bez podatku VAT), uzależnionego od wybranego pakietu marketingowego proponowanego przez organizatora targów.

UWAGA: wykupienie pakietu marketingowego jest warunkiem uczestnictwa w targach.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 4 lutego 2026 r.

Regulamin »

Decyzję o zakwalifikowaniu wnioskodawcy do udziału w wydarzeniu podejmuje komisja, złożona z przedstawicieli PAIH oraz przedstawicieli Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Paryżu. Informacja przekazana zostanie drogą mailową najpóźniej do 9 lutego 2026 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: monika.piwek-lebeau@paih.gov.pl.