Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
19 września 2023

Stoisko PAIH na TechCrunch Disrupt 2023

San Francisco, USA
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w TechCrunch Disrupt. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 września 2023 r. w San Francisco.

TechCrunch Disrupt 2023


TechCrunch Disrupt to coroczna konferencja skupiająca się na najnowszych informacjach i rozwoju technologicznym, z udziałem czołowych przedstawicieli świata nauki i biznesu, którzy wprowadzają rewolucyjne zmiany w branży. Wydarzenie skupia się na startupach, inwestorach, programistach, technologach i biznesmenach zainteresowanych światem startupów i technologii. Jest to jedno z największych i najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie.

Konferencja składa się z wielu paneli, wykładów, sesji i wydarzeń towarzyszących, które umożliwiają szeroki networking. W tym roku TechCrunch Disrupt wprowadza sześć nowych scen, które będą skupiać się na poszczególnych sektorach technologicznych, w tym krypto i web3, zielonych technologiach i medtech. Podczas konferencji odbędzie się również sesja na żywo, na której start-upy będą mogły zaprezentować swoje pomysły i innowacje. TechCrunch Disrupt to doskonała okazja do poznania najnowszych trendów i innowacji w branży technologicznej, nawiązania kontaktów i odkrycia nowych możliwości biznesowych.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • promocji autorskich produktów i usług oraz ekspozycji materiałów marketingowych,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH


Cena rezerwacji miejsca na polskim stoisku to 4000 USD; standardowa cena jeśli firma chciałaby wystawić się indywidulanie to około 9500 USD. Koszt przelotu, zakwaterowania i ubezpieczenia leży po stronie przedsiębiorcy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 lipca 2023 r. poprzez formularz rejestracyjny.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij