Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
19 września 2023

Stoisko PAIH na targach Food and Hotel Malaysia 2023

Kuala Lumpur, Malezja
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na targach Food and Hotel Malaysia 2023. Wydarzenie odbędzie się w Kuala Lumpur w dniach 19-22 września 2023 roku.

Food and Hotel Malaysia 2023


Food and Hotel Malaysia to odbywająca się co dwa lata, najważniejsza wystawa gastronomiczna i hotelarska w Malezji. Wydarzenie jest kluczową platformą do odkrywania nowych możliwości biznesowych przez graczy branży spożywczej i hotelarskiej. Dzięki bogatej ofercie ekspozycji produktów, programom seminariów, pokazom gotowania i innym atrakcjom, FHM ugruntowało swoją silną pozycję zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Współtworzenie stoiska PAIH podczas targów będzie dla polskich przedsiębiorców doskonałą okazją do nawiązania relacji z malezyjskimi partnerami biznesowymi. Będzie także okazją do przedstawienia polskiego sektora spożywczego jako perspektywicznego partnera dla kontrahentów w Malezji.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kuala Lumpur.


Koszty i dojazd:

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 1 września 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Patryk Szczotka: patryk.szczotka@paih.gov.pl.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij