Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
19 września 2023

Dubai Food & Beauty Sample Showroom PAIH dla polskich firm

Dubaj, ZEA
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w trzeciej edycji wydarzenia pokazowego Food & Beauty Sample Showroom, które odbędzie się w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Dubaju w dniach 19-21 września 2023 r. Zainteresowanych producentów zapraszamy do rejestracji w terminie do 16 czerwca 2023 r.

Celem organizacji showroomu jest prezentacja wybranych polskich marek spożywczych i kosmetycznych skierowana do przedstawicieli lokalnych sieci handlowych oraz dystrybutorów. Na potrzeby wydarzenia zostanie stworzony katalog polskich marek, służący do ich promocji na rynku emirackim. Warunkiem uczestnictwa w showroomie jest przekazanie niezbędnych danych w formularzu rejestracyjnym oraz grafik, które zostaną umieszczone w katalogu.

Informujemy jednocześnie, że liczba uczestników showroomu ograniczona jest do 25 podmiotów. Przedsiębiorstwa, które zarejestrują się we wskazanym terminie i będą spełniać warunki formalne, ale w wyniku rekrutacji nie zostaną zakwalifikowane do prezentacji produktów na miejscu, będą mogły skorzystać z umieszczenia ich w katalogu udostępnianym podczas wydarzenia.

Pracownicy ZBH Dubaj pozostają do państwa dyspozycji w razie ewentualnych pytań:


Szczegółowe warunki uczestnictwa zawiera regulamin udziału.

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem.

Dla zakwalifikowanych firm udział w showroomie jest bezpłatny. Wystawca zobowiązany jest pokryć koszty transportu produktów we własnym zakresie.

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij