Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
2 sierpnia 2023

Stoisko PAIH na targach World Food Expo (WOFEX) Manila 2023

Manila, Filipiny
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach WOFEX Manila 2023, które odbędą się w dniach 2-5 sierpnia 2023 r. w stolicy Filipin. Zaproszenie kierowane jest do polskich firm z sektora spożywczego, zarówno oferujących produkty detaliczne, jak i dla klientów biznesowych (HoReCa, surowce).

WOFEX Manila 2023

WOFEX Manila to największe i najważniejsze targi spożywcze na Filipinach. Wydarzenie organizowane jest od ponad 20 lat i cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że organizowane jest równolegle w dwóch lokalizacjach w Manili: SMX Convention Center oraz World Trade Center Manila.

Tegoroczna 23. edycja zgromadzi wystawców z całego świata, w tym pawilony narodowe promujące największe hity eksportowe każdego kraju. Filipiny są tradycyjnie gospodarką polegającą na imporcie, również w branży spożywczej. Na targach WOFEX nie może zabraknąć firm z Polski i naszych flagowych produktów. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Manili zorganizuje Polskie Stoisko Narodowe, na którym rodzime firmy będą mogły zaprezentować swoje produkty i usługi. Polskie stoisko zlokalizowane będzie w centrum SMX.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

 • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
 • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Manili.


Udział w targach dla zakwalifikowanych firm jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca. Wszyscy wystawcy otrzymają preferencyjną ofertę noclegową przygotowaną przez organizatora targów.

Wraz z decyzją o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu wystawcy otrzymają dane kontaktowe do oficjalnego spedytora, harmonogram dotyczący wysyłki próbek na stoisko oraz szczegółowe informacje od spedytora dot. niezbędnej dokumentacji. Spedycja próbek będzie organizowana przy wsparciu ZBH w Manili.

Firmy zainteresowane udziałem powinny do 30 kwietnia 2023 r. przesłać mailem na adres bartek.wasiewski@paih.gov.pl:

 1. wypełniony formularz aplikacyjny;
 2. podpisany Regulamin uczestnictwa w targach WOFEX Manila 2023 w ramach Polskiego Stoiska Narodowego w dniach 2-5 sierpnia 2023 r.;
 3. podpisane Oświadczenia znajdujące się na końcu w/w Regulaminu;
 4. wyciąg z KRS lub CEIDG, który stanowi integralną część aplikacji.

Wystawcy zakwalifikowani do udziału w Polskim Stoisku Narodowym zostaną wyłonieni spośród firm spełniających wymogi opisane w §3 Regulaminu. Pierwszeństwo w udziale w wydarzeniu będą miały firmy, które:

 • nie posiadają aktualnie partnerów biznesowych na terenie Republiki Filipin;
 • prowadzą już działalność eksportową z wyłączeniem Republiki Filipin;
 • posiadają w swojej ofercie produkty, które nie są i nie były dostępne ani eksportowane do Republiki Filipin;
 • nie brały dotychczas udziału w wydarzeniach i projektach promocyjnych na terenie Republiki Filipin organizowanych przez PAIH, ZBH Manila;
 • oferują produkty spożywcze gotowe do eksportu.

Firmy zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną o tym poinformowane najpóźniej do 10 maja 2023 r.

Decyzja o wyborze wystawców zapada na podstawie kompletnego i prawidłowo wypełnionego formularza aplikacyjnego. Podejmuje ją Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Manili wraz z zespołem współpracowników.

Wizualizacja stoiska, informacje nt. dodatkowych form promocji podczas targów, udziału w spotkaniach B2B organizowanych przez PEPTARSUS CORP., wytycznych dotyczących kwestii formalnych związanych z przylotem na Filipiny w kontekście COVID-19, w tym obowiązujące zasady i restrykcje zostaną przekazane jedynie zakwalifikowanym firmom.

Załączniki:

 


 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij