Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
29 maja 2023

Misja gospodarcza do Nigerii

Nigeria
Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zaprasza polskie firmy do udziału w misji gospodarczej do Nigerii, która odbędzie się w dniach 29 maja-2 czerwca 2023 r.

Misja gospodarcza do Nigerii


Celem misji jest prezentacja polskiej oferty produktowej, technologicznej i eksportowej oraz nawiązanie kontaktów z partnerami z Nigerii. Wśród najbardziej perspektywicznych obszarów polsko-nigeryjskiej współpracy gospodarczej możemy wskazać następujące sektory: rolno-spożywczy, zielonych technologii, energetyczny i budowlany.

W programie misji przewidziane są m.in.: Forum Biznesu Nigeria-Polska w Lagos, spotkania indywidualne B2B z wyselekcjonowanymi partnerami ze strony nigeryjskiej, spotkania networkingowe z udziałem lokalnych instytucji, biznesu i ekspertów rynkowych oraz wizyty studyjne w wybranych firmach i organizacjach nigeryjskich.

Partnerami wydarzenia są Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Lagos, lokalne organizacje partnerskie KIG: Lagos Chamber of Commerce and Industry i Nigerian Association of Chambers of Commerce, Industry, Mines and Agriculture oraz Ambasady RP w Abudży i Ambasada Nigerii w Warszawie.

Zainteresowanych udziałem w misji do Nigerii prosimy o wstępną rejestrację do 11 kwietnia 2023 r.

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij