Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
24 kwietnia 2023

Stoisko PAIH na targach Expomin 2023

Santiago, Chile
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach branży górniczej EXPOMIN. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-27 kwietnia 2023 roku w stolicy Chile, Santiago.

Expomin 2023


Górnictwo jest kluczowym sektorem dla chilijskiej gospodarki, a EXPOMIN to najważniejsze wydarzenie górnicze w kraju. Szacuje się, że w tym roku targi przyciągną 1300 wystawców z blisko 35 krajów, a odwiedzi je ponad 50 tys. osób. Z okazji tegorocznej edycji EXPOMIN Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko promocyjne dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynek chilijski.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Santiago.


Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 30 marca 2023 roku.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij